Opening Kidsbieb

14 oktober 2021

Woensdag 13 oktober hebben we onze nieuwe kidsbieb geopend!

In ons taaltheater werd woensdagochtend het startsein gegeven voor het in gebruik nemen van onze nieuwe Kidsbieb. We willen graag het lezen bij kinderen stimuleren, zowel in de klas als bij de kinderen thuis. 'Lezen is een feestje' is een belangrijk motto van onze school want wie lezen leuk vindt, gaat meer lezen en wie meer gaat lezen, gaat beter lezen. Goed kunnen lezen is nodig om te kunnen deelnemen aan de maatschappij. Door te lezen wordt je concentratie beter, je ontdekt de wereld en jezelf. Lezen zorgt voor het kunnen inleven in een ander en biedt ontspanning.

 

Bij de start van het schooljaar kreeg iedere groep een boek cadeau, met daarbij behorende lessen van de schrijver. Afgelopen woensdag brachten alle groepen symbolisch dit uitgelezen boek naar de Kidsbieb, om zo de opening op een leuke manier vorm te geven. Ook werd het nieuwe logo van de Kidsbieb onthuld en was er taart voor iedereen!.

 

De Rotary Club Assen heeft de Kidsbieb 150 nieuwe boeken gegeven en zal met voorleesvrijwilligers en Kidsbiebmedewerkers bij onze school betrokken blijven. De Kidsbieb is iedere dag geopend van 9.50 tot 10.30 uur. Kinderen kunnen een boek uitzoeken of er lekker gaan lezen.

 

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.